„Kytametam” 2013

kytametam 2013 3 

 

W piątek - 26 kwietnia 2013 r. w Szkole Podstawowej Nr 91 odbyła się Międzyszkolna Olimpiada Matematyczna „Kytametam”. Wzięło w niej udział 40 uczniów klas trzecich z nowohuckich szkół podstawowych.

Wszyscy uczestnicy olimpiady otrzymali dyplomy i drobne upominki. Dla uczniów, którzy osiągnęli najlepsze wyniki zostały przyznane nagrody rzeczowe ufundowane przez Radę Dzielnicy XVI oraz przez Społeczną Radę Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 91.


Nagrody rzeczowe otrzymali:


Tomasz Zydroń z kl. III B  SZ.P 91  za I miejsce
Michał Dobranowski z kl. III  SZ.P 126  za II miejsce
Kacper Lipski z kl. III  SZ.P 144  za III miejsce
Tomasz Szeląg z kl. III B  SZ.P 91  za IV miejsce
Mateusz Korfel z kl. III  SZ.P 144  za V miejsce


Konkurs przeprowadziły:  p.Agnieszka Kosiek, p.Kazimiera Rajtar – Kika i p. Beata Sarota – Piekarczyk. Prace zostały sprawdzone przez niezależną komisję złożoną z nauczyciel z różnych nowohuckich szkół, a wyniki ogłoszone po zakończeniu konkursu w tym samym dniu. Olimpiada przebiegła  wg zaplanowanego scenariusza.

 

Kazimiera Rajtar - Kika


kytametam 2013 1kytametam 2013 2kytametam 2013

Dodatkowe informacje